Aktuális állásajánlatok

Java fejlesztőt keresünk

ERP rendszer fejlesztésével és bevezetésével foglalkozunk, fejlesztői csapatunkba keresünk tehetséges, motivált fejlesztőket.

Feladatok

  • Változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerveralkalmazások fejlesztése Windows és Linux rendszerekben
  • Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében: Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és tesztelése
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel és más szervezeti egységekkel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ezzel egyenértékű programozói tapasztalat
  • Precíz, lelkiismeretes munka
  • Varázsszavak: JSON, XML, REST, SOAP, SQL, Hibernate

Előny

  • Termelő vállalatnál szerzett fejlesztési tapasztalat
  • Java Swing, JavaFX
  • Docker ismeret
  • SVN, Git használata
  • Android fejlesztői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat automatizált szoftvertesztelésben

Mit nyújtunk

  • Jó hangulatú csapat
  • Önálló, kreatív feladatok
  • Versenyképes, kiszámítható fix bérezés
  • Az egyéni szakmai fejlődéshez szükséges környezet biztosítása
  • Összeszokott, jó csapat, szuper jófej főnökkel – akitől bármikor kérdezhetsz
  • Ingyen kávé és tea, munka után sör ?
  • Rugalmas munkaidő, részben távmunka lehetősége
  • Könnyen megközelíthető iroda, kulturált környezetben a XI.-kerület szívében
  • Kutyabarát munkahely

Jelentkezésedet várjuk a következő e-mail címre küldött önéletrajzoddal

hr@prodosoft.hu