A Prodosoft

A Prodosoft Kft. 2009 óta kínál olyan vállalatirányítási rendszert a piacnak, ami a valós igények és tapasztalatok által lett fejlesztve. Célunk, hogy ne víziókat kínáljunk ügyfeleinknek, hanem tényleges megoldásokat vállalatuk és gyártásuk optimalizálásához! Sales munkatársat keresünk, ahhoz hogy ezeket a megoldásokat el tudjuk vinni minél több Magyarországi céghez!

Kit keresünk? Olyat aki:

Proaktív, határozott személyiség, nem csak eladni kíván, hanem a partnereknek a lehető legjobb választást szeretné kínálni.

– Értékesítési (ERP vagy egyéb szoftver) pozícióban szerzett tapasztalatot

– Dobozon kívüli gondolkodás (nem tucatot tervezünk!)

Jó kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezik

Az állásodról:

– Napi nyolc órás, heti 40 órás munkaviszony.

– A céges autó (próbaidő után), laptop és telefon alapvető munkaköri tartozékok!

– Jelen helyzetre való tekintettel munkádat javarészt home office-ban végezheted, viszont heti 2 alkalommal kötelező bejárás van.

– Fix + jutalék alapú versenyképes fizetés, előzetes megegyezés alapján.

Milyen feladatokat kell teljesíteni:

Sales stratégia kialakítása, véghezvitele, eredményének értékelése.

Új ügyfelek keresése, velük kapcsolatfelvétel és személyes találkozók szervezése, Magyarországon.

– Kis és Középvállalati ügyfélkörben tárgyalások lebonyolítása, közép és felsővezetői tárgyalópartnerekkel, melynek célja feltérképezni a Vevők tényleges igényeit és a döntéshozatali folyamatokat az ERP kiválasztással és bevezetéssel kapcsolatosan.

– A PROD rendszer megismerése, szakértő kollegákkal együttműködés, az ügyfelek teljeskörű tájékoztatása érdekében.

Csatlakozz a PROD csapatához!

A jelentkezésedet a hr@prodosoft.hu e-mail címre várjuk!